Solar Sokak Lambası

 

ASL-1223
4mt - Tek Kol 23W İndüktif Ampul

ASL-2446
6mt - Çift Kol - 23+23W İndüktif Ampul

 
 
Oteller, parklar, bahçeler, plajlar, turistik tesisler, özel alanlar ve aydınlatma ihtiyacı olabilecek her alanda güvenle kullanılabilir.
 

ENERJİ
Güneş enerjisi ile çalışan indüktif sokak lambası, aydınlatma için ihtiyacı olan elektrik enerjisini üzerinde bulunan solar modüller sayesinde elde eder. Solar modüllerden gelen elektrik enerjisi gün boyunca içerisinde bulunan akü sistemine depo edilir. Depo edilen enerji, sokak lambaları için özel olarak kullanılan kontrollü regülatör ile gece karanlığında otomatik olarak çalışmaya başlayacak şekilde kontrol edilir.

ÇALIŞMA
Dışarıdan hiçbir müdahale olmadan karanlıkta otomatik olarak çalışmaya başlayan solar sokak lambaları, ihtiyacı olan enerjiyi üzerinde bulunan solar modül sayesinde temin ettiği için, merkezi şebeke sistemine bağlamaya ihtiyaç duymaz. Bu nedenle istenilen her ortamda, altyapı sorunu olmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir.

AYDINLATMA
Solar sokak lambasının aydınlatma sistemi indüktif lamba ile yapılmaktadır. 100.000 saat ömrü olan indüktif lambalar ile solar sokak lambasının aydınlatma sisteminde hiçbir yenileme veya değişiklik yapmanız gerekmez. Yüksek ışık gücüne sahip indüktif lambalar temiz, parlak ve homojen aydınlatma yapılmasını sağlamaktadır. Indüktif Lamba'lardan gelen yüksek ışık ile birlikte kullanılan yüksek geçirgenliğe sahip camı sayesinde daha etkili aydınlanma yüzeyi elde edilir.

TASARIM
Solar sokak lambası, güneş ışınlarından etkilenmeden ve paslanmaz malzemelerden uzun yıllar güvenle kullanılabilecek şekilde üretilen ürün materyalleri sayesinde, sorunsuz, tamir ve bakım gerektirmeyen ileri teknoloji ürünüdür. Solar sokak lambası, galvaniz direği ve korozyona dayanıklı zemine bağlantı ankraj montajı sayesinde dış mekanda zor koşullara dayanıklıdır.

 
Gece Görünümü
Teknik Özellikler
Yeraltı Akü Kutusu