Sunstar 200

 
Model No. SS-200
LED'li
 

SUN-STAR refüj başlarında, yol ve asfalt çalışmalarında, köprü başlarında, inşaat alanlarında, fabrikalarda, ana ve tali yol çıkışlarında, şehir içi ve şehirler arası tüm karayollarında, tehlike arz eden hemen her yerde sürücülerin uzaktan ikaz edilmesi için kullanılmaktadır.

Güneşten elde ettiği elektrik enerjisini içerisinde bulunan akülere depo eder. Depo ettiği enerjiyi gece karanlığında veya 24 saat çalışabilecek şekilde ayarlanabilen elektronik kontrol devresi sayesinde kullanır. Sarı veya kırmızı renkte ikaz verecek şekilde üretilen SUN-STAR, istenilen her noktada, şebeke altyapı ihtiyacı duymadan, tamamen seyyar kullanılacak şekilde, ileri teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır.

SUN-STAR trafik ikaz lambasının, 1999 yılında AR-GE çalışmaları başlatıldı ve 2001 yılında çalışmaları tamamlanmıştır. AY-SOLAR® tarafından Türk Patent Enstitüsü'nde tescil edilen SUN-STAR, son yıllarda Trafik sistemine kazandırılan en önemli ürünlerin başında gelmektedir. Her türlü kör noktaların ikaz edilmesi ile mal ve can güvenliğinin yüksek ölçüde sağlanması açısından çok önem arz etmektedir.

 
• 200mm çapında LED'li ikaz lambası SUN-STAR 200, her hangi bir şebeke beslemesine ihtiyaç duymadan, kendi enerjisini güneşten temin ederek tam otomatik çalışacak şekilde tasarlanmıştır.
• Tasarım + AR-GE + Üretim
 
Teknik Özellikler